KONST / Litografier / Litografi 16045403
nr 1604 5403
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografi, Förlaga till utställningsaffisch. Signerad, numrerad 18/20, bladets mått: 75x58 cm
Kondition: slitage
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:34:39
9/3 21:44:29